Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı, Evde yapılabilecek Ek iş fikirleri İş Fikirleri Evde ne iş yapılır sorusuna birkaç iş fikri ile cevap vermeye çalışacağız işye ilham verici iş fikirleri. sizde Evde ne üretebilirim kendinize soruyorsanız şayet yazımızın tamamı tam size göre

1.Nikah Şekeri Yapımı Bir adat Bıçak bilemek için taş motoru ,bir adet masa,oturmak için bir sandelye elektrik ihtiyacınızı karşılamak için küçük bir akü ve seyyar bir el arabasıyla dükkanınızı açabilirsiniz tanesini 3-4 Liradan bilenmektedir.

evde-sekeri-yapimi
evde-sekeri-yapimi Evde iş imkanı

2.İş Fikirleri Hazır Mantı Veya Hazır Yufka

Ucuz Fiyatlara seyyar bir araba ayarlayıp evde hazırlayacağınız malzemeler le seyyar satıcılık yapabilirsiniz.Genelde Yasak olduğu düşünülsede seyyar satıcılık;gerekli izinler alındıktan sonra resmi olarakta yapabileceğiniz bir iştir.Bununla İlgili Sınırları içinde satış Yapacağınız Belediye Başvurup yer isteyin ve Maliye den Basit Usulde vergi Mükellefiyeti açtırır Kanuni Olarak bu işi rahatça yapın.              evde iş imkanı

hazır-manti-ek-is
hazır-manti-ek-is Evde iş imkanı

3.İplik Temizle -Terlik Tokası Takma-Paketleme işleri

Trafiğin yoğun olduğu bir kaç saat için de su,simit,kağıt,helva,vb atıştırmalık malları satarak hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz.

evde paketleme isi
evde paketleme isi Evde iş imkanı

4.Çocuk Bakıcılığı

Bayram klasiği Camilerde ki yoğunluk binlerce insanın bayram sabahı koştupu camilerde yer bulamayan yüzlerce insan dışarda kalmakta tabi bunlar için dini vecibeleri yerine getirmeleri için üzerinde oturabilecekleri naylon poşetler ve kartonlar satabilirsiniz.

5.Halı Dokumacılığı (EL Dokuması HALI)

Bir adet Havalı Tüfek İki Adet Havalı Tabanca ile Bolano veya şişe gibi hederlere 10 ve 15 el ateş edibilecek minik bir atış poligonu hazırlayabilirsiniz.bu yönde ilgisi olan onlarca insan size gelecektir.

hali-dokumaciligi
hali-dokumaciligi Evde iş imkanı

6.Ütü yaparak para Kazanmak

Hafta sonları ek iş olarak yapılabilecek işlerden birtanesi sizlerde düşün nişan kına gibi organizasyonlarda ufak bir kamera ile çekim yapabilir video ve animasyonlar hazırlayabilirsiniz.

evde-utu-yaparak-para-kazanmak
evde-utu-yaparak-para-kazanmak Evde iş imkanı

7.Özel Günler için Pasta yapımı

Özel günler için evinizde pasta yapabilirsiniz.kısa süreli bir kursa katılarak muhteşem pastaları yapabilirsiniz.eğer kursa gitme imkanı yoksa internet üzerinden pasta nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

Unutmayın para kazanmak için çalışmayın başarmak için çalışın işinizi iyi ve doğru yapın para bununla birlikte size gelecektir..

ozel-gunler-pasta-yapimi-evde
ozel-gunler-pasta-yapimi-evde Evde iş imkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir