Az Sermaye İle Yapılabilecek İş Fikirleri

İş Fikirleri Bıçak Bileme İş Fikri

Bir adat Bıçak bilemek için taş motoru ,bir adet masa,oturmak için bir sandelye elektrik ihtiyacınızı karşılamak için küçük bir akü ve seyyar bir el arabasıyla dükkanınızı açabilirsiniz tanesini 3-4 Liradan bilenmektedir.

İş Fikirleri Seyyar Nohut Pilav -Köfte-Mısır-satmak

Ucuz Fiyatlara seyyar bir araba ayarlayıp evde hazırlayacağınız malzemeler le seyyar satıcılık yapabilirsiniz.Genelde Yasak olduğu düşünülsede seyyar satıcılık;gerekli izinler alındıktan sonra resmi olarakta yapabileceğiniz bir iştir.Bununla İlgili Sınırları içinde satış Yapacağınız Belediye Başvurup yer isteyin ve Maliye den Basit Usulde vergi Mükellefiyeti açtırır Kanuni Olarak bu işi rahatça yapın.

İş Fikirleri Otobanda Su – Simit- gibi Yiyecek içeçek malzemesi Satmak.

Trafiğin yoğun olduğu bir kaç saat için de su,simit,kağıt,helva,vb atıştırmalık malları satarak hatırı sayılır bir gelir elde edebilirsiniz

İş Fikirleri Bayramlarda Cami Önlerinde Seccade Niyetine Kullanılacak Örtüler Naylon seccadeler Satmak

Bayram klasiği Camilerde ki yoğunluk binlerce insanın bayram sabahı koştupu camilerde yer bulamayan yüzlerce insan dışarda kalmakta tabi bunlar için dini vecibeleri yerine getirmeleri için üzerinde oturabilecekleri naylon poşetler ve kartonlar satabilirsiniz.

İş Fikirleri Havalı Tabancayla Balona şişeye Atış Yaptırtma

Bir adet Havalı Tüfek İki Adet Havalı Tabanca ile Bolano veya şişe gibi hederlere 10 ve 15 el ateş edibilecek minik bir atış poligonu hazırlayabilirsiniz.bu yönde ilgisi olan onlarca insan size gelecektir.

İş Fikirleri Nişan Kına Düğünlere Kameramanlık yapmak video çekmek

Hafta sonları ek iş olarak yapılabilecek işlerden birtanesi sizlerde düşün nişan kına gibi organizasyonlarda ufak bir kamera ile çekim yapabilir video ve animasyonlar hazırlayabilirsiniz.

İş Fikirleri Hafta Sonları Boya Badana Yapmak.

Boyacılığa biraz yeteneğiniz varsa ek gelir olarakta düşünebileceğiniz işlerden birtanesi tamamen iş gücüne dayalı bir iş olması sebebiyle çok fazla bir yatırım yapmanıza gerek yok bir fırça,boya badana rulo ve gereçleri ile boyacılık işine hazırsınız.

Unutmayın para kazanmak için çalışmayın başarmak için çalışın işinizi iyi ve doğru yapın para bununla birlikte size gelecektir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.