Evcil Hayvan Oteli

Evcil Hayvan Oteli açarak büyük bir sorunsala çare olup , bu alandaki açığı kapatmak ister misiniz ? Üstelik fazlasıyla da kazandıran bir alan olduğu gerçeği varken.

Evcil hayvan oteli nin detaylarına geçmeden önce bu alanın nasıl gerekli olduğuna bir değinmek gerekir. Öncelikle dünya üzerinde tatile gitmeyi sevmiyorum diyen yoktur herhalde. Yaz kış fark etmeden tatil kavramı bizi fazlasıyla içine çeker. Sorunsuz ve aklımızın hiçbir şeyde kalmayacağı bir tatilse tam olarak beklentimizin karşılığıdır.

evcil hayvan tatil sorunu
evcil hayvanımı nereye bırabilirim

Tatil konusunda insanların nelerden rahatsız olduklarına dair ufak bir araştırma kapsamında anlaşılan bir konu da evinde hayvan besleyen insanların evcil hayvanlarını çoğu zaman yanında götüremedikleri ve bu durumdan fazlasıyla muzdarip oldukları. Çoğu otel evcil hayvan kabul etmediği için bazen gitmek istedikleri  yerler yerine alternatif evcil hayvan kabul eden otelleri tercih etmek zorunda kalıyorlar. Bu bazen aşırı maliyetli bile olabiliyor . Çünkü genelde evcil hayvan kabul eden oteller, fiyatlarını diğer otellere nazaran bir tık fazla yapıyorlar.

Tüm bunları göze alıp yine de otellerde evcil hayvanıyla tatil yapmak isteyen insanlar için sorun bununla sınırlı kalmıyor elbette. Öncelikle evcil hayvanlar biraz daha sakinliğe ve sessizliğe alışmış oldukları için birden kalabalık ortamlar içine girince daha fazla agresifleşip normal halinin dışında hareketler sergilerler.

Bu durumda ilk olarak çevredekileri rahatsız edeceğinden evcil hayvan sahiplerini de doğrudan rahatsız eden bir durum oluşturur. Bu yüzden de alternatif olanaklar tüm hayvan severlerin ve evcil hayvan besleyenlerin aradıkları şeydir.

Bu  durum da yapılabilecek en güzel alternatif kaynak hayvanların da kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan evcil hayvan oteli açmak. Ve tüm hayvan severleri memnun edecek olan bu olanak , yeterli hizmeti sağladığı takdirde çok büyük bir alana hitap edeceğinden büyük çaplı getirilere imza atabilecek bir alandır.

Normal bir otelde nasıl ki kuaför salonundan, bakım alanlarına, havuza , giyecek ve yiyecek imkanına kadar her türlü imkan sunuluyorsa insanlara , evcil hayvan otelinde de aynı imkanlar veya benzerleri evcil hayvanlara sunulur.

Bu durum sahiplerini son derece mutlu eder ve kendi tatillerini özenle seçtikleri en güzel otellerde yaparken evlatları gibi gördükleri evcil hayvanlarına da benzer imkanlarının sunulması kendi tatillerine daha iyi odaklanmalarını sağlar.iş fikirleri

Yeşillikler içinde kurulmuş bir alan, güvenle uyuyabildikleri cinsine göre özel temalı odaları, yeme, içme ve dışkı ihtiyacını karşılayabileceği alanları, serinleyebilecekleri korunaklı havuzları , bakım odaları, her bir hayvan için özel olarak ilgilenen eğitimciler, aktivite alanları , fotoğraflarını çekip tatil sonunda sahiplerine verecekleri albümler gibi aklınıza gelebilecek bir çok etkinlik ile bu işi büyük bir başarıya dönüştürüp bu işten büyük imkanlar elde etmek mümkün.

İlk kuruluş aşamasında epey maliyetli bir iş olsa da hitap edeceği kesim düşünüldüğünde maliyet miktarının kat kat fazlasının kar sağlayacağı bir iş.

Özellikle de reklamı güzel yapılıp kuruluş yeri de hitap edeceği kesimi baz alınarak kurulursa emsali görülmemiş işler arasında yer alabilir.iş fikirleri

Etiket;evcil hayvanımı nereye bırabilir. Evcil Hayvan Oteli – İş Fikirleri ve Ek İş , İle Günde 1.000 TL Kazandıran İşler |2018| iş fikirleri , ek iş , evde iş , fikri , iş zekası, evde iş imkanı , evde yapılacak işler, ek gelir , yan gelir,

 

 

 

 

 

 

 

Evcil Hayvan Oteli” için 3 yorum

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Kesinlikle haklısınız katılıyorum bu devirde heleki bu zamanda bu vahşetler arasında kimseye ne yazıkki güvenimiz kalmadı …

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Kesinlikle haklısınız katılıyorum bu devirde heleki bu zamanda bu vahşetler arasında kimseye ne yazıkki güvenimiz kalmadı …

 • tarihinde, saat
  Permalink

  Yasadigimiz donemde en ihtiyac duyulan seylerden biri bence.Calistigim is yerinde kedisi olan biri yurt dısına cıktı kedisine bakması icin bakıcı tuttu ve bakan kisiye guven duymasida zor tabi.Ama boyle yerler olursa insanlar guvenle bırakabilir .Bu iş fikri süper bence..hemen hemen her semtte olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.