Kripto Para Borsasından Para Kazanmak

Kripto Para Borsasından Para Kazanmak Ticarete konu olan mallara genel olarak emtia denilmektedir. Emtialar dünya ticaretinde alınıp satılan, ekonomilere ve güncel yaşama yön veren en önemli ticaret araçlarıdır. Emtiaların fiyatları arz ve talebe göre oluşmaktadır. Bu yüzden alım satıma konu olan malın kullanım alanı, arz olanakları, güncel talebi ya da kullanıldığı alanlar ön plana çıkabilmektedir.Bitcoin ve altcoin borsaları her ne kadar emtia borsalarıyla benzerlik gösterse de durum biraz daha farklıdır.

Hisse senetlerinin ileride daha fazla yükseleceği düşünülüyorsa,hisseleri düşük paylardan alıp ileride daha yüksek fiyata satarak para kazanabilirsiniz.Borsada bu piyasaya BOĞA adı verilmiştir.

Hisse senetlerinin ilerde daha düşük fiyata satılacağı düşünülüyorsa başta hisse senetleri satılarak,ileride daha düşük fiyatlara alıp,tekrardan yüksek fiyatlara satarak para kazanabilirsiniz. Borsada bu piyasaya AYI adı verilmiştir.

Arz ve talep üzerine şirketler yeni yatırımları için kaynak yaratmak için,bireyler de şirketlerin karlarına ortak olmak için borsaya girerler.Sizde borsada para kazanmak istiyorsanız;

Devamlı takip ve analiz yaparak yatırım işlemlerini kontrol altında tutup,kendinize bir algoritma oluşturabilir ve oluşturduğunuz algoritma sayesinde para kazanabilirsiniz.Eğer bu bilgi ve deneyime sahip değilseniz ve borsaya girmek istiyorsanız borsa komisyoncuları ile anlaşabilirsiniz.Belli bir komisyon karşılığında sizin için yatırımlarınızı değerlendirebilirler.

Gittikçe dijitalleşen Dünya’da borsa komisyoncularının geliştirdikleri algoritmaları yazılım haline getirip,piyasaya bir çok trade bot sürüldü.TRADE BOTLAR,borsa komisyoncularının geliştirdikleri algoritmaları kullanıp sizin adınıza otomatik olarak al sat yapabilirler.

TRADE BOT’ların piyasada satış fiyatları minimum 1000$’dır.

Büyük balık,küçük balığı yutar..

Peki bot aldığınızda borsadan para kazanabilir misiniz ?
Trade botlar,komisyoncuların alım ve satım yaparken geliştirdikleri algoritmalar üzerinden işlem sağlayarak,otomatik talimatlarla bitcoin ve altcoin alsat işlemi yapabilirler.Para kazandırma konusunda maalesef sınıfta kalan botların neden para kaybettirdiğini kısa bir örnek vererek anlatıyorum.

BOĞA ve AYI piyasalarında botlar sizin oluşturduğunuz bir dizin komut üzerinden alım satım yaparlar.Bu durumda para kazanabilirsiniz.Borsalar hali hazırda manipüle edilmeye çok müsaittir.Standart bir borsada manipüle edilmesi durumda kaybınız çok fazla olmayacaktır.Kripto para borsasında durum biraz daha farklı işler. Büyük balığın,her zaman küçük balıkları yuttuğu manipülasyonlar vardır.Balina olarak adlandırılan yatırımcılar,boğa piyasasını ve ayı piyasasını çok kolay bir şekilde manipüle edebilmektedir.

Bitcoin,belli bir üretime sahip emtiadır.Balinalar bitcoin talebinin arttırabilmek için bir anda 1 milyon bitcoin aldıklarında,aynı anda küçük yatırımcılar bitcoin arz ve talebi arttığını düşünüp bitcoin alırlar.Balinalar aynı sayıda bitcoin satışı yaptığında bitcoin fiyatlarında düşüş yaşanır ve balinalar elinde bulunan bitcoinleri coktan yüksek fiyatlara satmışlardır.Balinalar burda kar elde ederken,küçük yatırımcılar büyük zarara uğrayabilmektedir.

Cryptonoid

internette borsa para kazanmak
internette borsa para kazanmak

BİNARY PAKETİ İLE BİRLİKTE

65 farklı sinyal kaynağı üzerinden,bağlı 102 kripto para birimi arasında değişiklik yapabileceğiniz özel bir yazılımdır.

Cryptonoid yazılımın arkasında sizin için çalışan,kripto para borsalarını analiz ve takip eden,deneyimli ve kendi algoritmaları bulunan bir ekip size kripto para borsaları ile ilgili bilgilendirme sağlayarak kazanç elde etmenize yardımcı olur. Yazılımın en önemli özelliği stop loss (kayıp önleme özelliği ) bulunmaktadır.

Görsel Üzerinden Örneklendirme yaparsak;

internet para
internet para
internet para
internet para

Öncelikle cryptonoid ekibi tarafından size sinyaller gönderilir.
Gelen sinyaller üzerinden size tavsiyede bulunulur.
VİBE/BTC’ye karşı yükseleceğini ve bununla ilgili al-sat emri oluşturmanız için size tavsiye ediliyor.
0,00000465 iken alım yapılmasını ve üç farklı nokta üzerinde satış yapılıp tekrar alınabileceğiniz aktarılıyor.
Talimatı onayladığınızda bot 0,00000465 iken alım yapar.
0,0000047, 0,00000475, 0,00000484 iken satılmasına dair komut verirsiniz.
Burada önemli olan 2 nokta sinyaller size 65 farklı kaynak üzerinden gelmektedir.2. önemli nokta ise size zarar edebileceğinizi ve zarardan en karlı dönüş noktanızın 0,000004 olduğunu bildirilir.
Sonuç grafikte görüldüğü gibi kazanç elde etmiş olursunuz.
Bu örnekte %12 kazanç elde etmiş oluyorsunuz.
Cryptonoid için ne ödemem gerekiyor ?
Bugün borsada bulunan bütün balinalar,kendileri için çalışan sinyal kaynaklarına sahiptir ve bu kaynaklardan sinyal alabilmek için deneyimlerine ve tecrübelerine göre 1 BTC ile 10 BTC arasında ödeme yaparlar.Kaliteli bir yazılım için ortalama 5000$ ödemeniz gerekir.

Easy Bizzi Online eğitim platformuna binary veya vip paketinden dahil olanlar,easy bizzi blockchain tabanlı bir firma olduğundan dolayı easy bizzide hisse sahibi olmaktadır.Yazılım binary paketi ile verilir ve aylık kullanım için sizden yatırım değerinize göre küçük bir aidat ödemenizi ister.

1 BTC’ye kadar yapılan işlemlerde 0,0012 BTC aidat ödeyerek sizde kripto para borsasından zengin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.